Austria

Mechanik mobilny samochodów ciężarowych Austria.

796 000 287

Opis

Serwis samochodów ciężarowych TIR na terenie Austrii jest dostępny dla naszych klientów całodobowo. Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy od usterek mechanicznych ciężarówek po diagnostykę komputerową jak i również wymianę OPON CIĘŻAROWYCH.

W celu szybkiego działania naszego serwisu TIR lokalizujemy pierw usterkę przez telefon z klientem, zakup części do samochodu ciężarowego TIR leży po naszej stronie. Mamy dostęp do oryginalnych części jak i tańszych zamienników.

Nasz Mobilny Serwis TIR Austria oferuje: natychmiastową pomoc w naprawie ciężarówki, dowóz części, montaż części na miejscu awarii tira, konkurencyjne ceny.

Serwis samochodów ciężarowych TIR na terenie całej Austrii jest dostępny dla naszych klientów całodobowo. Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy od usterek mechanicznych samochodu ciężarowego, naczep bądź przyczep. Oferujemy również wymianę opon ciężarowych aż po doskonałą diagnostykę komputerową.

W celu szybkiego działania naszego serwisu TIR najpierw lokalizujemy usterkę przez telefon z klientem, następnie ustalamy zakup niezbędnych części do usunięcia usterki w miejscu awarii. Dzięki współpracy z różnymi firmami mamy dostęp do oryginalnych części jak i tańszych zamienników.

Nasz Mobilny Serwis TIR Austria oferuje natychmiastową pomoc w usunięciu usterki w samochodzie ciężarowym, naczepie bądź przyczepie, wymianę opon, dowóz części, montaż części na miejscu awarii tira, przyzwoite ceny.

Zdjęcia

serwis tir dojazd wymiana opony
serwis tir dojazd wymiana opony
serwis aut ciężarowych z dojazdem
serwis aut ciężarowych z dojazdem
założenie nowej tarczy hamulcowej w aucie ciężarowym
założenie nowej tarczy hamulcowej w aucie ciężarowym