Mobilny serwis TIR Czechy LKW Truck service

Mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR Czechy dostępny na terenie całego kraju. Jeżeli wystąpiła awaria na terenie Czech w okolicach miejscowości takich jak: Praga, Brno, Ostrawa, Ołomuniec, Pilzno, Liberec, Czeskie Budziejowice, Hradec Králové, Uście nad Łabą, Pardubice bądź gdzieś indziej na terenie Czech – zapraszamy do kontaktu z mobilnym mechanikiem.

796 000 287

Serwis TIR Czechy 24/7

Zespół naszych mobilnych mechaników podejmuje się naprawy wszystkich usterek, które przydarzyły się na drodze lub na parkingu bez konieczności holowania samochodu ciężarowego i generowania dodatkowych kosztów. Oferujemy profesjonalną diagnozę oraz usunięcie usterki. Nasz mobilny serwis tir Czechy wyposażony jest w samochód w pełni gotowy do jak najszybszej naprawy oraz niezbędne profesjonalne narzędzia, które skracają czas naprawy do minimum. Na wyposażeniu naszego mobilnego serwisu tir znajduje się również niezawodna diagnostyka komputerowa – JALTEST. Przed wyjazdem w miejsce wystąpienia awarii, kontaktujemy się z naszym klientem w celu uzgodnienia przyczyny wystąpienia usterki oraz ustalamy zakup niezbędnych części. Dzięki współpracy z wieloma firmami mamy dostęp do oryginalnych części, jak i tańszych zamienników, na które jest gwarancja producenta. Nasza siedziba znajduje się w Mysłowicach przy autostradzie A4. Nasz mobilny serwis tir to gwarancja ekspresowego dojazdu na teren Czech. Zapraszamy do kontaktu z naszym mobilnym mechanikiem.

Zespół mobilnego serwisu TIR posiada ogromną wiedzę na temat wszystkich marek ciężarówek: Scania, Volvo, Renult Truck, Daf, Mercedes. Do każdej naprawy podchodzimy bardzo poważnie dzięki temu przez wiele lat prowadzenia usług w ramach mobilnego serwisu samochodów ciężarowych posiadamy bardzo dużo zadowolonych klientów, którzy do nas wracają i polecają innym. Do naszych klientów dojeżdżamy na terenie całej Europy Południowej.

Prócz mobilnego serwisu TIR w naszej ofercie znajduje się także mobilna wulkanizacja TIR na terenie Czech i nie tylko. Naprawiamy opony ciężarowe, które nadają się do naprawy, jeśli nie ma takiej możliwości wymieniamy je na nowe bądź używane.

Nasz mobilny serwis tir oferuje

Zdjęcia

mobilny mechanik opon ciężarowych
mobilny mechanik Demontaż oraz klejenie opony ciężarowej w miejscu awarii.
wymiana opon
mechanik tir Dojazd do klienta w Czechach. Mobilna naprawa ciężarówek na terenie Czech.
wumiana silnika hamulcowego
wymiana siłownika hamulcowego Demontaż i montaż nowego siłownika hamulcowego przez mobilnego mechanika.