Mobilny warsztat samochodów TIR/LKW truck service Francja

Profesjonalny serwis mobilny samochodów ciężarowych TIR na obszarze całej Francji.

796 000 287

Opis

Twój samochód ciężarowy jest aktualnie w trasie we Francji i przytrafiła mu się awaria? Masz awarie niedaleko Paryża, Le Havre, Lyon a może Bordeaux? Dobrze trafiłeś, nasz mobilny serwis ciężarówek stacjonuje na terenie całej Francji z dojazdem do miejsca mniejszej usterki czy poważnej awarii. Profesjonalne podejście do wykonywanych usług przez nasz serwis mobilny jest gwarancją, że Twój TIR podczas awarii zostanie szybko naprawiony i ruszy w dalszą trasę bez większych opóźnień. W naszym mobilnym serwisie naprawczym posiadamy komputer diagnostyczny marki JALTEST do samochodów ciężarowych różnych marek, tj.: Man, Scania, Daf, Iveco, Volvo, Renault, Mercedes. Busów do 3,5 t, tj.: Renault Master, Opel Movano, Iveco Daily, Ford Transit, Volkswagen Crafter, Citroen Jumper itp. Przyczep oraz naczep, tj.: Schmitz, Krone, Wielton, Koegel.

Decydując się na nasz serwis otrzymują państwo 100% gwarancji na nasze usługi prowadzone w ramach mobilnego serwisu tir. Posiadamy wykwalifikowanych mobilnych mechaników, którzy sami poradzą sobie z każdym problemem w ciężarówce. Telefon dostępny 24h/7, abyś Ty oraz ładunek dotarł do celu na czas.

Prócz mobilnego serwisu samochodów ciężarowych w ramach naszych usług znajdą państwo także mobilną wulkanizację samochodów ciężarowych TIR. Mamy dostęp do opon ciężarowych nowych, jak i używanych. Wymieniamy opony od 19,5 do 22,5 cala. Mobilny serwis TIR jest na rynku już od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy mnóstwo zadowolonych klientów korzystających z naszych usług. Po takim czasie śmiało można powiedzieć, że jesteśmy firmą, której zdecydowanie można zaufać. Mobilny serwis TIR działa bardzo szybko i precyzyjnie, by jak najszybciej przywrócić samochód ciężarowy do pełnej sprawności. Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie na bieżąco są relacjonowane naprawy wykonywane w ramach mobilnego serwisu TIR na terenie całej Europy.

Przykładowe naprawy wykonywane przez mobilny serwis TIR na drodze:

Nie trać czasu i już teraz zadzwoń do naszego mobilnego mechanika w celu zdiagnozowania i usunięcia awarii!

Zdjęcia