Niemcy

Profesjonalny mobilny serwis TIR z dojazdem do klienta w miejsce awarii lub wystąpienia usterki na terenie całych Niemiec jest dostępny 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Zapraszamy do kontaktu.

796 000 287

Opis

Mechanicy Mobilnego serwisu na terenie Niemiec specjalizują się w mobilnych naprawach samochodów ciężarowych w miejscu awarii na drodze, na parkingu lub bezpośrednio u klienta. Naprawiamy marki tj.: DAF, SCANIA, VOLVO, MAN, MERCEDES, IVECO, RENAULT oraz naczepy jak np. SCHMITZ, KRONE, KOEGEL, WIELTON.

Nasz mobilny warsztat samochodów ciężarowych TIR na terenie Niemiec przed każdym wyjazdem w miejsce wystąpienia awarii samochodu ciężarowego dokładnie analizuje z klientem usterkę, która wystąpiła na drodze lub na parkingu w Niemczech lub w innym kraju Unii Europejskiej, ale też w innych krajach jak np. Szwajcaria. Przed wyruszeniem w miejsce wystąpienia awarii zaopatrujemy się we wszystkie niezbędne części do naprawy samochodu ciężarowego, naczepy bądź przyczepy, które kupujemy w Polsce. Gdy posiadamy wszystkie niezbędne części do usunięcia awarii nasz serwis TIR wyrusza do klienta bez zbędnych opóźnień, gdyż wiemy jak czas w branży transportowej jest ważny, dlatego nasze naprawy w ramach serwisu tir realizujemy ekspresowo. Nasz mobilny warsztat samochodów ciężarowych wyrusza w miejsce, gdzie wystąpiła awaria tira, naczepy lub przyczepy i usuwamy ją na miejscu na terenie Niemiec bez konieczności holowania tira, samochodu ciężarowego czy naczepy.

Posiadamy również dostęp do profesjonalnej diagnostyki komputerowej – JALTEST. Współpracujemy z firmami, które mają dostęp do oryginalnych części samochodów ciężarowych najwyższej jakości, jak i również tańszych zamienników, na które oczywiście jest gwarancja producenta.

Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość usług naszego mobilnego warsztatu samochodów ciężarowych oraz na czas w jaki naprawa miałaby zostać przeprowadzona, aby usterka samochodu ciężarowego, tira, naczepy bądź przyczepy była usunięta w jak najszybszym czasie. Wiemy, że każda godzina jest bardzo cenna, działamy więc bardzo szybko, aby TIR mógł jechać w dalszą podróż po Europie, aby ładunek dotarł do klienta na czas.

Twój TIR uległ awarii w okolicach: Berlina, Brema, Hamburga, Lipska, Drezna, Dortumund, Essen, Düsseldorf, Kolonii, Frankurt nad Menem, Norymberga, Stuttgart, Monachium? Zadzwoń do naszego mobilnego mechanika w celu ustalenia miejsca usterki, diagnozy i jak najszybszego dojazdu na miejsce awarii!
Nasze usługi w ramach mobilnego serwisu tir są prowadzone na terenie całego kraju w Niemczech.

Zdjęcia

MOBILNY SERWIS TIR NIEMCY
MOBILNY SERWIS TIR NIEMCY
NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
DOJAZD DO KLIENTA
DOJAZD DO KLIENTA