Mobilny serwis TIR/LKW truck service Słowacja

Nasz mobilny serwis TIR działa na terenie całej Europy, jak i poza nią.

796 000 287

Opis

Dzięki naszym mobilnym mechanikom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, poprzez świadczenie usług w ramach mobilnego serwisu tir oferujemy profesjonalną i natychmiastową diagnozę oraz naprawę. Specjalizujemy się w mobilnych naprawach samochodów ciężarowych takich jak np. Volvo, MAN, Scania, Renault, Iveco, Mercedes, DAF oraz naczepy m.in. Krone, Kögel, Schmitz. Nasz mobilny serwis samochodów ciężarowych dojedzie do Ciebie na terenie całej Słowacji. Podejmujemy się napraw na parkingach czy też na drodze bez narażania na koszty związane z holowaniem ciężarówki.

Dojeżdżamy do klienta na terenie całej Słowacji m.in. Bratysława, Nitra, Trenczyn, Żylina, Koszyce, Preszów. Mobilny serwis samochodów ciężarowych obsługuje wszystkie autostrady na terenie Słowacji między innymi takie jak: D1, D2, D3, D4. Mobilni mechanicy dokonują napraw samochodów ciężarowych na drogach ekspresowych takich jak: R1, R2, R3, R4, R5, R6, R7, R8. Działamy w bardzo dokładny i skuteczny sposób oraz gwarantujemy szybką naprawę samochodu ciężarowego, przyczepy bądź naczepy, ponieważ wiemy, jak czas w tej branży jest cenny. Staramy się byś Ty i Twój ładunek dotarł na czas. Posiadamy nowoczesne wyposażenie i narzędzia, które ułatwiają naszemu mobilnemu serwisowi TIR na jak najszybszą naprawę usterki i przywrócenie ciężarówki w dalszą podróż po Europie. Posiadamy również komputer diagnostyczny – jeden z lepszych dostępnych na rynku – marki JALTEST do samochodów ciężarowych.

Mobilny serwis TIR Słowacja naprawia samochody ciężarowe w ten sam dzień co nastąpiła awaria, nie jest konieczne umawianie się z kilkudniowym wyprzedzeniem. Kładziemy duży nacisk na jakość świadczonych usług przez mobilnych mechaników dlatego na wszystkie wykonywane przez nasz serwis naprawy jest gwarancja.

W naszej ofercie znajdą państwo także mobilną wulkanizację samochodów ciężarowych z dojazdem na Słowację.

Mamy dostęp do oryginalnych części oraz do tańszych dobrej jakości zamienników. W porównaniu do Słowackich serwisów jesteśmy średnio o 50% tańsi niż serwisy miejscowe.

Nie trać czasu i już teraz zadzwoń do naszego mobilnego serwisu w celu ustalenia i zweryfikowania usterki. Nasz serwis jest dostępny 24/7.

Zdjęcia

mobilny serwis opon ciężarowych
MOBILNY SERWIS OPON CIĘŻAROWYCH SERWIS OPON TIR I DOJAZD DO KLIENTA
demontaż cylindrów w samochodzie ciężarowym
DEMONTAŻ CYLINDRÓW W SAMOCHODZIE CIĘŻAROWYM
wymiana tulei oraz pierścieni tłokowych w Scani R420
WYMIANA TULEI ORAZ PIERŚCIENI TŁOKOWYCH W SCANI R420