Węgry TIR/LKW truck service

Mobilny serwis TIR Węgry 24/7. Dojazd w każde miejsce Europy.

796 000 287

Opis

Mobilny serwis aut ciężarowych MJKB otwarty całodobowo dla naszych klientów z branży transportowej. Działamy na rynku lokalnym, jak i na rynku zagranicznym z dojazdem do klienta na terenie całej Europy. Nasi mobilni mechanicy samochodów ciężarowych realizują naprawy na terenie Węgier na drodze bez konieczności holowania. Nasz mobilny serwis tir Węgry jest tańszy o 50% niż zagraniczne serwisy na terenie Węgier i czas realizacji naprawy skraca się do minimum, ponieważ działamy natychmiastowo bez zbędnej zwłoki.

Naprawiamy marki samochodów ciężarowych tj.: Scania, Daf, Volvo, Mercedes, Iveco, Renault oraz autokary i autobusy. Przed wyjazdem w miejsce awarii ustalamy z klientem jej przyczynę zabieramy wszystkie niezbędne części i ruszamy bez zbędnej zwłoki aby pojazd mógł jak najszybciej kontynuować dalszą podróż.

Prócz mobilnych napraw mechanicznych w naszej ofercie znajduje się także mobilna wulkanizacja samochodów ciężarowych TIR. Posiadamy w sprzedaży opony ciężarowe nowe oraz używane do ciągników siodłowych oraz przyczep od 19,5 do 22,5 cali.

Najczęstsze wymiany na drodze:

Mobilny całodobowy serwis samochodów ciężarowych, naczep oraz opon.

  • Wymiana kompletnego sprzęgła
  • Naprawy układu hamulcowego
  • Wymiana poduszek zawieszenia
  • Regeneracja zacisków hamulcowych
  • Wymiana kompresora
  • Wymiana turbosprężarki
  • Wymiana opon i wyważenie

Działamy na rynku od wielu lat, posiadamy dużo pozytywnych rekomendacji, co po takim czasie sprawia, że jesteśmy rzetelną firmą, której można zaufać. Nasi mobilni mechanicy to ludzie, którzy uporają się z każdą awarią spotkaną na drodze, aby Twój samochód ciężarowy mógł ruszyć w dalszą podróż po Europie.

Nasz mobilny serwis aut ciężarowych dojeżdża w każde miejsce Europy po wcześniejszym kontakcie z klientem. Awaria uległa w okolicach Budapeszt, Eger, Debreczyn, Gyor, Pecz, Segedyn, Miszkolc, Nyiergyhaza, Ostrzyhom, Kecskemet, Heviz, Siofok, Sopron, Nagykanizsa, Erd, Kaposvar, Szombathely, Hajduszoboszlo, Balatonfured, Gyongyos, Gyula, Balatonlelle, Zalaegerszeg, Fonyod, Dunakeszi, Szolnok, Tapolca, Oroszlany, Fertod, Keszthely, Wyszehrad, Tatabanya, Tokaj, Kiskunhalas, Mateszalka, Koszeg, Harkany, Pannonhalma, Nagykallo, Mohacz, Dunaujvaros, Papa, Baja, Encs, Balkany?

Nie trać czasu i zadzwoń od razu do naszego mobilnego serwisu TIR, abyśmy mogli jak najszybciej podjąć naprawę Twojego samochodu ciężarowego!

Zdjęcia

Zapraszamy również na naszego Facebooka facebook.com/MobilnySerwisTir24, gdzie mogą państwo zobaczyć więcej zdjęć z napraw wykonywanych w ramach mobilnego serwisu z dojazdem do klienta na miejsce awarii.