Mobilny serwis TIR Włochy LKW truck service

Mobilny mechanik samochodów ciężarowych TIR Włochy. Zapraszamy do kontaktu.

796 000 287

Opis

Twój samochód ciężarowy uległ awarii w trasie we Włoszech? Bardzo dobrze trafiłeś. Nasz mobilny mechanik TIR jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu 24/7 na terenie całego kraju Włochy z dojazdem do miejsca awarii samochodu ciężarowego. Dojeżdżamy do miast tj.: Wenecja, Werona, Mediolan, Genua, Turyn, Bolonia, Florencja, Rimini, San Marino, Rzym, Pescara, Neapol, Bari, Palermo i wiele innych. Dzięki naszemu profesjonalnemu mobilnemu serwisowi TIR holowanie samochodu ciężarowego nie jest konieczne i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Podejmujemy się napraw każdej marki tir: MERCEDES, DAF, IVECO, SCANIA, MAN, RENAULT, VOLVO. Naprawiamy również naczepy i przyczepy marek: SCHMITZ, KRONE, WIELTON, KOEGEL.

Jesteśmy konkurencyjnym serwisem samochodów ciężarowych, ponieważ nasz mobilny serwis tir jest tańszy nawet do 50% od zachodnich serwisów! Wykonujemy naprawy mechaniczne, w naszej flocie znajdą państwo również niezawodny mobilny serwis opon TIR, jak i diagnostykę komputerową samochodów ciężarowych. Wiemy doskonale, jak czas w tej branży jest ważny, dlatego działamy bardzo szybko i dokładnie, aby usunąć niespodziewaną awarię czy wystrzał opony ciężarowej i sprawić, by TIR mógł jechać w dalszą trasę po Europie. Decydując się na nasz serwis, mają państwo gwarancję usunięcia usterki ciężarówki w jak najkrótszym czasie. Mobilny serwis TIR posiada bardzo dużo pozytywnych rekomendacji naszych klientów, po przyjęciu przez nas zlecenia naprawy auta ciężarowego mają państwo 100% pewność, że jest ona dla nas priorytetem. Wykonywane przez nas pracę można na bieżąco śledzić, obserwując nasze social media tj.: TikTok, Facebook gdzie na bieżąco relacjonujemy wykonywane przez nas naprawy nie tylko we Włoszech, ale na terenie całej Europy! Z racji, iż dojeżdżamy do naszych klientów na terenie Europy, nie jesteśmy na stałe we Włoszech przed zleceniem naprawy auta ciężarowego. Konieczny jest kontakt z mobilnym serwisem tir, w celu uzyskania informacji gdzie aktualnie znajdują się mobilni mechanicy.

Nasz mobilny serwis TIR współpracuje z różnymi dostawcami części do samochodów ciężarowych, naczep oraz przyczep. Mamy dostęp do oryginalnych części, jak i tańszych zamienników, na które jest oczywiście gwarancja producenta. Stawiamy ogromny nacisk na jakość naszych usług, aby każda ze stron była zadowolona. Oferujemy klientom profesjonalną obsługę. Stacjonarne serwisy aut ciężarowe są zdecydowanie droższym wyborem i niekoniecznie szybciej usprawnią samochód do dalszej jazdy, ponieważ czas oczekiwania na części przeważnie trwa 1-2 dni robocze, nasz mobilny serwis TIR Włochy to idealna alternatywa!

Główną specjalizacją mobilnego serwisu TIR jest naprawa samochodów ciężarowych, naczep oraz przyczep. W naszej ofercie znajduje się również mobilna wulkanizacja samochodów ciężarowych, autobusów oraz naczep. Posiadamy w ofercie opony ciężarowe marek premium tj.: Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Michelin, Nokian, Pirelli. Opony TIR klasy średniej: BFGoodrich, Dmack, Firestone, Fulda, Hankook, Kumho. Opony do samochodów ciężarowych klasy ekonomicznej: Apollo, Dayton, Dębica, Kingstar, Kormoran, Mabor.

Mobilny serwis AUT CIĘŻAROWYCH Włochy – naprawy autobusów oraz autokarów. Mobilni mechanicy korzystają z najnowszych elektrycznych narzędzi, co przyczynia się do usunięcia awarii bardzo krótkim czasie.

Serwis TIR prócz samochodów ciężarowych naprawia także autokary turystyczne marek takich jak: Mercedes-Benz, Neoplan, MAN, Bova, Solbus, Van Hool, Setra, Scania, VDL, Otokar.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić wszelkie usterki związane z Twoim tirem bez konieczności holowania samochodu ciężarowego do serwisu stacjonarnego gdzie czas oczekiwania na usunięcie awarii jest o wiele dłuższy.

Oferta świadczonych usług przez nasz mobilny serwis TIR Włochy

Naprawy mechaniczne:

Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie na bieżąco są dodawane relacje z napraw samochodów ciężarowych wykonywanych przez nasz mobilny serwis TIR: fb.com/MobilnySerwisTir24

Potrzebujesz natychmiastowej naprawy? Zapraszamy do kontaktu – nasz serwis tir we Włoszech przyjedzie z pomocą.

Zdjęcia

naprawa awarii alternatora w samochodzie ciężarowym
mobilny warsztat aut ciężarowych na awarii alternatora
wymiana łożysk w piaście saf
mechanik tir wymiana łożysk w piaście saf u klienta na firmie
uszczelnianie silnika w samochodzie ciężarowym Scania R420
uszczelnianie silnika w samochodzie ciężarowym Scania R420