MJKB

Mobilny Serwis TIR Szwajcaria

Profesjonalizm naszą wizytówką, zaufanie naszą misją...

Sprawdź nasze realizacje

TikTok

Mobilny serwis TIR Szwajcaria TIR/LKW truck service

Opis

Nasz Mobilny Serwis TIR SZWAJCARIA gwarantuje szybki dojazd do klienta i naprawę usterki jak i poważniejszej awarii. Wymieniamy również opony w samochodach ciężarowych na terenie całego kraju w każdym dniu i o każdej porze w przypadku uszkodzenia opony np. dziurawej opony, wystrzału opony bądź poprzez pękniecie felgi. Zakup opon leży po naszej stronie, dzięki współpracy z wieloma firmami mamy dostęp do różnych znanych marek opon m.in. Continental, Michelin, Goodyear, Bridgestone, Barum. Nasz warsztat mobilny jest otwarty 24/7.

Prowadzimy mobilną wulkanizację TIR dla samochodów ciężarowych na terenie całej Szwajcarii. Dojeżdżamy do naszego klienta w miejsce awarii samochodu ciężarowego i wykonujemy naszą usługę na miejscu. Działamy bardzo szybko i dokładnie, ponieważ wiemy, jak czas w tej branży jest bardzo ważny. Wymieniamy uszkodzone opony dokładnie i szybko, aby samochód mógł wyruszyć ponownie w trasę. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Mobilny Serwis TIR zajmuje się również naprawami mechanicznymi tj.: wymiana tarcz oraz klocków hamulcowych, regeneracja zacisków, wymiana kompletnego sprzęgła, wymiana turbosprężarek, naprawą uszkodzonej osi BPW, SAF, wymianą uszkodzonych łożysk piasty i wiele innych.

Mobilny serwis samochodów ciężarowych działa na rynku od wielu lat, przez ten czas zebraliśmy mnóstwo klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług, posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji z racji takiej, iż do każdej naprawy podchodzimy indywidualne, by sprostać oczekiwaniom klienta. Nasze usługi są tańsze średnio o 50% od serwisów samochodów ciężarowych zachodnich. Działamy szybko i skutecznie, aby samochód ciężarowy mógł kontynuować dalszą podróż po Europie bez zbędnej zwłoki.

Zapraszamy na naszego facebooka fb.com/MobilnySerwisTir24 gdzie na bieżąco są relacjonowane naprawy wykonywane przez nasz mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR.

Jakie opony wybrać?

Podział opon ciężarowych na klasy premium, klasy średniej oraz klasy ekonomicznej.

Warto wspomnieć, że opony Barum i Uniroyal są z koncernu opon ciężarowych Continentala. Do Brigstone należy Firestone oraz Dayton jak i również do opon marki Michelin należy Kleber oraz BF Goodrich.

Twój samochód ciężarowy jest akurat w Szwajcarii i przytrafiła mu się awaria w okolicach: Zurych, Genewa, Bazylea, Lozanna, Berno, Winterthur, Lucerna, Sankt Gallen, Lugano, Biel, Erstfeld? Nie trać czasu i zadzwoń już teraz do naszego mobilnego mechanika!

Zdjęcia