MJKB

Mobilny Serwis TIR Czechy

Profesjonalizm naszą wizytówką, zaufanie naszą misją...

Sprawdź nasze realizacje

TikTok

Mobilny serwis TIR Czechy TIR/LKW truck service

D1
Ostrawa
700 30

Mobilny serwis TIR Czechy LKW Truck service

Mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR Czechy dostępny na terenie całego kraju. Jeżeli wystąpiła awaria na terenie Czech w okolicach miejscowości takich jak: Praga, Brno, Ostrawa, Ołomuniec, Pilzno, Liberec, Czeskie Budziejowice, Hradec Králové, Uście nad Łabą, Pardubice bądź gdzieś indziej na terenie Czech – zapraszamy do kontaktu z mobilnym mechanikiem.

Serwis TIR Czechy 24/7

Zespół naszych mobilnych mechaników podejmuje się naprawy wszystkich usterek, które przydarzyły się na drodze lub na parkingu bez konieczności holowania samochodu ciężarowego i generowania dodatkowych kosztów. Oferujemy profesjonalną diagnozę oraz usunięcie usterki. Nasz mobilny serwis tir Czechy wyposażony jest w samochód w pełni gotowy do jak najszybszej naprawy oraz niezbędne profesjonalne narzędzia, które skracają czas naprawy do minimum. Na wyposażeniu naszego mobilnego serwisu tir znajduje się również niezawodna diagnostyka komputerowa – JALTEST. Przed wyjazdem w miejsce wystąpienia awarii, kontaktujemy się z naszym klientem w celu uzgodnienia przyczyny wystąpienia usterki oraz ustalamy zakup niezbędnych części. Dzięki współpracy z wieloma firmami mamy dostęp do oryginalnych części, jak i tańszych zamienników, na które jest gwarancja producenta. Nasza siedziba znajduje się w Mysłowicach przy autostradzie A4. Nasz mobilny serwis tir to gwarancja ekspresowego dojazdu na teren Czech. Zapraszamy do kontaktu z naszym mobilnym mechanikiem.

Dlaczego my? Mobilny serwis TIR Czechy

Dojazd mobilnego serwisu TIR do Czech jest o wiele tańszą alternatywą niż skorzystanie z serwisu TIR na terenie Czech. Posiadamy wszystkie niezbędne części od ręki, a nie jak wygląda to w serwisach zagranicznych, gdzie czas oczekiwania na części wynosi 1-2 dni robocze. W branży transportowej każdy doskonale wie, jak ważną rolę odgrywa tutaj czas. Dlatego decydując się na nasz mobilny serwis TIR Czechy, mają państwo 100% pewność, że po przyjęciu zlecenia priorytetem jest dla nas naprawa uszkodzonej ciężarówki, by jak najszybciej mogła kontynuować dalszą podróż po Europie. Posiadamy szereg pozytywnych opinii w internecie, prowadzimy aktywnie social media tj.: TikTok, Facebook co potwierdza naszą wiarygodność. Z racji, iż naprawiamy samochody ciężarowe, mobilnie przemieszczamy się po terenie całej Europy. Najczęściej naprawiamy w krajach Europy Południowej tj.: Czechy, Austria, Włochy, Słowacja, Węgry. Konieczny jest kontakt telefoniczny z mobilnym mechanikiem w celu ustalenia gdzie w danym momencie znajduje się mobilny serwis TIR.

Prócz samochodów ciężarowych podejmujemy się także mobilnych napraw autokarów

Zespół mobilnego serwisu TIR ma ogromną wiedzę na temat wszystkich marek ciężarówek: Scania, Volvo, Renult Truck, Daf, Mercedes. Do każdej naprawy podchodzimy bardzo poważnie, dzięki temu przez wiele lat prowadzenia usług w ramach mobilnego serwisu samochodów ciężarowych posiadamy bardzo dużo zadowolonych klientów, którzy do nas wracają i polecają innym. Do naszych klientów dojeżdżamy na terenie całej Europy Południowej.

Prócz mobilnego serwisu TIR w naszej ofercie znajduje się także mobilna wulkanizacja TIR na terenie Czech i nie tylko

Naprawiamy opony ciężarowe, które nadają się do naprawy, jeśli nie ma takiej możliwości, wymieniamy je na nowe, bądź używane. Mamy dostęp do opon ciężarowych nowych klasy premium m.in.: Michelin, Nokian, Pirelli, klasy średniej tj.: Hankook, Kumho oraz klasy opon ekonomicznej: Dayton, Apollo.

Nasz mobilny serwis tir oferuje

Decydując się na nasze usługi, mają państwo gwarancję świadczonych usług na najwyższym poziomie, jesteśmy liderem w naszej branży wśród mobilnych serwisów aut ciężarowych, prowadzimy regularnie nasze social media tj.: TikTok, Facebook gdzie na bieżąco są relacjonowane wyjazdy na awarię na teren Czech i nie tylko. Po wielu latach prowadzenia firmy w ramach mobilnego serwisu tir posiadamy liczne grono stałych klientów, którzy stawiają na wysoką jakość usług, sumienność i punktualność, co potwierdzają liczne pozytywne komentarze na naszych profilach społecznościowych.

Zalety korzystania z naszego serwisu na terenie Czech

Decydując się na nasze usługi, można liczyć na kompleksową obsługę, szybki dojazd na teren Czech usunięcie awarii na drodze omijając koszty holowania oraz skrócony czas przestoju do minimum, konkurencyjne ceny usług oraz części w porównaniu do stacjonarnych serwisów aut ciężarowych w Czechach. Po przyjęciu zlecenia naprawy auta ciężarowego, priorytetem jest dla nas jak najszybsze usunięcie awarii.

Mobilny serwis TIR Czechy. Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Jako mobilny serwis tir działamy na rynku od wielu lat posiadamy mnóstwo zadowolonych klientów którzy do nas wracają co czyni nas zaufaną i rzetelną firmą. Nasze realizację można na bierząco śledzić na mediach społecznościowych tj.: TikTok, Facebook.

Przed wyjazdem mobilnego serwisu tir na awarie do Czech mobilny mechanik ustala z kierowcą co uległo awarii, zabieramy wszystkie niezbędne części z zapasem co gwarantuje szybką i skuteczną naprawę samochodu ciężarowego. Decydując się na usługi oferowane przez nasz mobilny serwis TIR Czechy mają państwo pewność, że ciężarówka wróci na szlak naprawiona w bardzo krótkim czasie i rozsądnym budżecie. Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość świadczonych w ramach mobilnego serwisu TIR, doskonale wiemy jak każda godzina w branży transportowej jest cenna dlatego każde przyjęte przez nas zlecenie jest dla nas priorytetowe do rozwiązania.

Zdjęcia